İÇ MEKAN

99 KURUŞ 2010 Şişli, İstanbul

Zemine pembe renkli epoksi uygulaması yapılmıştır. Paslanmaz metal ayaklı, lake boyalı ahşap masalar ve yine lake boyalı, üzeri elyaflı ve kumaş kaplamalı tabureler tasarlanmıştır.   7 ayrı renk veren Led ışıklı  tabela  yapılarak, gece de mekanın canlı kalması sağlanmıştır.

NCR  2013 Altunizade, İstanbul

İstanbul Altunizade'de bulunan NCR yönetim binasında; zeminde ofis halısı uygulaması, cam ofis bölme sistemi uygulamaları, ahşap mobilya imalatları, asma tavan uygulamaları yapılmıştır. Bina içi tüm elektrik sistemi revize edilmiş, data sistemi yenilenmiştir.

A TASARIM OFİS 2012 Taksim, İstanbul

İstanbul Taksim'de Hilton Otelinin girişinde bulunan A Tasarım Mimarlık Ofisinde; karşılama bankosu ve ahşap işleri, telekonferans sistemi, internet data sistemi, ofis halı uygulaması, ithal aydınlatma sistemi, alçıpan duvar ve asma tavan uygulaması yapılmıştır.

GYMBOREE 2013 Ataşehir, İstanbul

İstanbul Ataşehir' de bulunan Gymboree şubesinde; zeminde laminat parke, duvarlada silinebilir su bazlı saten boya, karşılama bankosu ve ahşap uygulamaları, alçıpan duvar ve aydınlatma uygulamaları yapılmıştır.

VOLS KUAFÖR 2008 Acarkent, İstanbul

Vols Kuaför Salonunun duvarlarında silinebilir su bazlı saten boya yapılmış, bej ağırlıklı boya ve yeşil renk kontrastı ile duvarlara hareket kazandırılmış ve koltukların yeşil rengiyle uyum sağlanmıştır. Zeminde granit seramik ile alçıpan asma tavan uygulaması yapılmıştır.

ECOSMART 2009 Kavacık, İstanbul

EcoSmart Kavacık şubesinin giriş kat zemininde granit seramik, asmakatta ise epoxi uygulaması yapılmıştır. Modüler asma tavan uygulaması ile birlikte modüler sistem ahşap mobilya tasarımı ve uygulaması, duvarlarda silinebilir saten boya uygulaması yapılmıştır.

EMLAK KONUT 2009 Ataşehir, İstanbul

Emlak Konut Ataşehir merkez binasının lobisinde; dış cephe aluminyum doğrama ve giriş saçağı uygulaması, karşılama bankosu ve bekleme bölümü tasarım ve uygulaması, ahşap küplerden referans tanıtım modülleri tasarım ve uygulamaları yapılmıştır.

SERAMİK EV1  2010 Tüyap, İstanbul

İstanbul Tüyap Yapı Fuarında tasarlanan Seramik Ev projesinde, zeminde sinterflex, tv ünitesi ve yatak odası nişinde dekoratif sinterflex ve alçıpan duvarlarla asma tavan uygulaması yapılmıştır. Hebe-Schibe doğrama ve katlanır doğrama uygulamaları yapılmıştır.

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.