DIŞ CEPHE

ACARKENT B122 VİLLASI 2013 Acarkent, İstanbul

İstanbul Acarkent' te yapımı tamamlanan B22 villasında; kompozit panel söve, ahşap görünümlü eurokompozit panel kaplama, aluminyum küpeşteli cam korkuluk, otomatik panjur sistemi ve taş kaplama uygulaması yapılmıştır.

İNOVAPARK EVLERİ 2013 Sarıyer, İstanbul

İstanbul Sarıyer' de yapımı devam eden İnovapark Evlerinde paslanmaz cam korkuluk ve fıransız balkonda aluminyum cam korkuluk işleri tamamlanmıştır. Güneş Mimarlık bu proje için ayrıca uygulama kontrollüğü ve danışmanlığı hizmeti vermektedir.

KALE COUNTRY 2013 Merkez, Çanakkale

Çanakkale' de yapımı devam eden toplam 47 adet villa projesinde, 13.160 m2 Kale Sinterflex kaplama, silkon cephe , Hebe Schibe doğramalar, cam korkuluklar ve kompozit panel işlerinin uygulaması devam etmektedir. >Yorum Göder

DOĞUŞ PLASTİK 2011 Esenyurt, İstanbul

İstanbul Esenturt Doğuş Plastik yönetim ve fabrika binası dış cephe kaplama işinde, Türkiye' de ilk uygulaması yapılan Kale Cover Wall Sistem uygulaması ve silikon cephe , kompozit panel kaplama işleri tamamlanmıştır. 

SERAMİK EV1 2011 Çan, Çanakkale

Çanakkale' de yapımı tamamlanan Seramik Ev1 projesi, çelik konstruksiyon üzeri '' Kale Cover Wall '' panel sistem olarak tasarlanmıştır. Projede Hebe Schibe doğramalar kullanılmış, güneş kırıcılar lamine sinterflex malzemeden yapılmıştır. >Yorum Gönder

SERAMİK EV2 2011 Kartal, İstanbul

Seramik Ev2 projesi, çelik konstruksiyon üzeri '' Kale Cover Wall '' panel sistem olarak tasarlanmıştır. Projede Hebe Schibe doğramalar, yarı kapaklı giydirme cephe sistemi kullanılmış, güneş kırıcılar lamine sinterflex malzemeden yapılmıştır.

ACARKENT A44 VİLLASI 2009 Acarkent, İstanbul

İstanbul Beykoz' da yapımı tamamlanan projede, kompakt laminat, paslanmaz cam korkuluk, struktural silikon cephe ve mesh uygulaması yapılmıştır. Projede ithal '' Kompakt Laminat '' malzeme kullanılmıştır. >Yorum Gönder

AYEDAŞ PENDİK 2008 Pendik, İstanbul 

İstanbul Pendik' te yapımı tamamlanan bina dış cephesinde, strüktüral silikon cephe, kompozit panel kaplama, Işıklar architon tuğla kaplama, spider giriş saçağı uygulaması yapılmış, ayrıca ısı yalıtımlı aluminyum doğrama uygulaması yapılmıştır.>Yorum Gönder

KALE SERAMİK TÜYAP YAPI FUARI 2011 Tüyap Fuar Merkezi, İstanbul 

İstanbul Tüyap Fuar Merkizi'nde yapılmış olan Stand, Kale Cover Wall Panel tanıtımı amaçlı tasarlanmış olup, demo Seramik Ev uygulaması , detay tanıtım mock-up uygulamaları ve alçıpan, boya işleri yapılmıştır.

KALE SERAMİK TÜYAP YAPI FUARI 2010 Tüyap Fuar Merkezi, İstanbul

İstanbul Tüyap Fuar Merkizi'nde yapılmış olan Stand, '' Kale Seramik Ev '' konseptiyle, yapı tamamlayıcı bileşenlerinde  tamamıyla seramik malzeme kullanılmıştır. Dış duvarlarları Kale Cover Wall Panel' den yapılmıştır. ''Amacına Uygun Taralanmış Stand Ödülü'' almıştır.

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.