Güneş Mimarlık

 

Güneş Mimarlık 2008 yılında İstanbul Ümraniye' de sektörel faaliyete başlamıştır. Bu tarihten günümüze bir çok önemli projeye başarıyla imza atmıştır.

Dış Cephe uygulamaları başta olmak üzere; Struktural silikon cephe, kapaklı cephe, yarı kapaklı cephe, spider cephe uygulamaları, Kale sinterflex, Kale Cover Wall Panel, kompozit panel kaplama, kompakt laminat kaplama uygulamaları ve ayrıca Hebe Schibe doğrama, aluminyum ısı yalıtımlı-yalıtımsız doğrama uygulamaları yapmaktadır. Bir çok önemli firmaya Danışmanlık hizmeti sunmuştur ve sunmaktadır.

İç Mekan çözümlerinde, öncelikli olarak özel detaylarla ofis ve iç mekan cam bölme sistemleri uygulaması yapmaktadır. Bununla birlikte alçıpan, seramik, ahşap uygulamaları, konutunuza ait özel mutfak çözümleri, ofis mobilyaları,yatak odası-oturma odası mobilyaları, dolap tasarımları ve uygulamaları yapmaktadır. Özel merdiven çözümleri, cam korkuluk sistemleri, paslanmaz ve aluminyum korkuluk sistemleri, spider camlı bina giriş saçağı gibi bir çok özel obje tasarım ve uygulamaları yapmaktadır.

Tasarım Anlayışımız, modern mimarinin geometrik çizgilerini minimalist bir yaklaşımla ele alarak, sade, işlevsel ve ekonomik çözümler üretmektir. Müşteri memnuniyeti ve mimari kimlik vazgeçilmez ilkelerimizdendir. Çevre ve doğaya saygılı eserler bırakmak öncelikli hedeflerimizdendir.

 

  

Güneş Mimarlık © | Aralık 2013   

Read 8404 times

Media

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.