Danışmanlık

Dış Cephe Uygulama Danışmanlığı, İç Mekan Uygulama Danışmanlığı

Mimari uygulama yönünden bir çok çeşitliliğin yer aldığı günümüzde, doğru çözümler yanında bir çok yanlış çözümlerin de uygulandığını üzelerek gözlemlemekteyiz. Tüm bu yanlışlıklardan uzak durup en doğru çözüme ulaşmanın yöntemlerinden biri de güvenilir bir danışmanlık hizmetidir. Bu noktada danışmanlık, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla gelişen ve ihtiyaç duyulan bir sektör haline gelmiştir.

Güneş Mimarlık tecrübeli kadrosu ile, özellikle oldukça önemli teknik çözümleri ve detayları içeren dış cephe sistemleri konusunda tecrübelerini sizlerle paylaşmak ve uygun çözümleri üretmek amacı ile '' dış cephe danışmanlığı '' hizmeti vermektedir. Dış cephe sistemeleri, görünüşü itibari ile benzerlik içermekle birlikte detaya inildiğinde  büyük farklılıklar içeren birçok sistem çözümleri sunmaktadır.. Bu farkılıklar bazen ekonomik olmayan bir sistemin seçilmiş olması, bazen yalıtım detaylarının yanlışlığı bazen ise ileriye yönelik sorunları bünyesinde taşıyan yanlış uygulamalarla karşımıza çıkmaktadır ve beraberinde telafisi mümkün olmayan veya büyük külfet içeren sonuçlar yaratmaktadır. Tüm bu olumsuzlukları yaşamamak için güvenilir bir danışmanlık hizmeti kaçınılmaz bir gerekliliktir.

Güneş Mimarlık, Cower Wall Panel sistemleri, seramik ev uygulamaları konusunda Kale Seramik 'e danışmanlık hizmeti vermiştir. Ayrıca Kale Sinterflex uygulamaları konusunda İÇDAŞ ' a danışmanlık hizmeti vermiştir.

Tüm bunların yanında firmamız, iç mekan uygulamaları, konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir. Unutmamak gerekir ki danışmanlık hizmeti ekstra bir maliyet değil, aksine uygulama maliyetlerini aşağı çeken, herşeyden önemlisi de uygulama yanlışlıklarını minimize eden önemli bir ihtiyaçtır.

Read 3866 times

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.