Uygulama

Giydirme Cephe Sistemleri, Dış Cephe Kaplama Uygulamaları, İç Mekan Uygulamaları

Güneş Mimarlık, giydirme cephe uygulamaları yapmaktadır. Bu kapsamda; Struktural silikon cephe, kapaklı cephe, yarı kapaklı cephe, spider cephe uygulamaları yapmaktadır. Dış cephe kaplama uygulamalırımız ise; Kale Sinterflex, Kale Cover Wall Panel, kompozit panel kaplama, kompakt laminat kaplama uygulamalarıdır. Ayrıca Hebe schibe doğrama, aluminyum ısı yalıtımlı-yalıtımsız doğrama uygulamaları yapmaktayız.

İç mekan uygulamalırında öncelikli olarak ofis cam bölme sistemleri yapmaktayız. Bununla birlikte alçıpan, seramik, ahşap uygulamaları yapmaktayız. Konutunuza ait özel mutfak çözümleri, özel ofis mobilyaları, özel yatak odası mobilyaları, dolap tasarımları ve uygulamaları yapmaktayız.

Ayrıca yapıya ait özel uygulamalar da yapmaktayız. Özel merdiven çözümleri, cam korkuluk sistemleri, paslanmaz ve aluminyum korkuluk sistemleri, spider bina giriş saçağı gibi bir çok özel obje tasarım ve uygulamaları yapmaktayız.

Read 3466 times

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.