Projelendirme

Mimari Tasarım ve Projelendirme, Dış Cephe Projelendirme ve Teknik Detay Çözümleri

Mimari projelendirme hizmetini mimar ve mühendislerden oluşan uzman ve konusunda tecrübeli kadromuz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Projelendirme kapsamı;  ön etüd çalışmaları, plan-görünüş-kesit çizimleri, teknik detay çizmleri, yapının 3 boyutlu görselleştirme aşamalarından oluşmaktadır. Ayrıca mimari röleve restorasyon projeleri de restoratörlerimiz tarafından projelendirilmektedir. Zaman zaman mimari proje yarışmalarına katılmaktayız. Antalya Uluslararası Genç Mimarlar Proje Yarışmasında '' Juri Özel Ödülü '' , Tüyap Yapı Fuarı '' Amacına Uygun Tasarlanmış Stand '' ödülü ve raf dergininin, çalışmalarında danışmanlık hizmeti verdiğimiz Kale Cover Wall Panel ile ilgili vermiş olduğu '' Yılın En İyi Yapı Malzemesi '' ödüllerimiz mevcuttur.

Mimari projelendirme yanı sıra, dış cephe projelendirme çalışmaları da yapmaktayız. Bu kapsamda; dış cephe teknik çizimleri, noktasal detay çalışmaları, uygulama imalat çizimleri, dış cephe 3 boyutlu görsel sunumlar ve özel detay çözümleri yapmaktayız.

 

Read 3457 times

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.