Sinterflex Kaplama

Sinterflex,Türkiye'de ilk kez üretilen 1000x3000x3 mm boyutlarında ilk ve tek seramik levhadır. Farklı uygulamalar için projenin istediği ölçülerde kesilebilir. Özgün ürün özellikleri sayesinde çok çeşitli uygulama alanları (iç mekan, dış cephe, duvar, zemin, özel sistem uygulamaları, vs.) için farklı ve pratik çözümler sunar.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yeniliklerin öncüsü olan Kaleseramik aynı zamanda Kalesinterflex® markası ile 3 mm kalınlığında ve 1000 x 3000 mm ebadındaki porselen seramik levhayı da üretmektedir. Bu yenilikçi ürün modern yaşam alanları yaratılmasına ve yeni fikirlerin uygulanmasına olanak sağlayarak mimari ve yapı teknolojileri için yepyeni bir bakış açısı sunmaktadır. Üstelik, Kalesinterflex® çevreye duyarlı bir teknoloji ile üretilen çevre dostu bir üründür.

Önde gelen laboratuarlarda elde edilen test sonuçları da Kalesinterflex®'in kalitesini ve üstün teknik özelliklerini doğrulamaktadır. Esneklik, hafiflik ve işleme kolaylığı gibi önemli ürün özellikleri ile Kalesinterflex® geleceğin, yapı endüstrisi ve mimarisinde kullanılan yenilikçi malzemesi olacaktır. 

 

 

 

 KALE COUNTRY VİLLALARI , Çanakkale 2013

 

 

 

 

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.