Cover Wall Panel

Kalebodur tarafından uretilen, dunyadaki ilk ön üretimli seramik cephe panelidir. İnovatif bir yapı malzemesi olarak sunulan Cover Wall’ın dış kabuğu Kalesinterflex, iç dolgusu ısı yalıtım malzemesi, dış kabuğu alçı panel ve konstruksiyonu aluminyum profilden oluşmaktadır.

Cover Wall'un dış kabuğunu oluşturan Kalesinterflex mat veparlak yuzeylerde 18 duz renk ve dijital uretim teknolojisi ile doğadan ilham alan cok sayıda desen alternatifi sunar. Cover Wall'un dış yuzeyi fotokatalitik ozelliğe sahip olduğu icin, yağmur ve guneş ışığıyla kendini temizler. Dış yuzeyi su ve yağ iticidir. Bu ozellikleriyle, cephe bakım ve temizleme masraflarını azaltır. Dış yuzey guneş ışınları ve zararlı gazlardan etkilenmez,rengini daima korur ve solmaz.

Döşemeye dışarıdan montajı yapılan Cover Wall, net kullanım alanında konvansiyonel sistemlere göre yaklaşık %4 alan kazanımı sağlar. Ekstra alanın maddi getirisiyle Cover Wall kendisini yaklaşık 6 ile 10 yıl arasında amorti edebilmektedir.

 

 

 SERAMİK EV 1 , Çanakkale 2011

 

 

 

 

 

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.