Compact Laminat Kaplama

Compact Laminat; çok sayıda craft kağıdının fenol reçinesine yüksek ısı (150°C) ve basınç (100 bar kg/cm2) altında doyurularak, yüzeyi melamin reçinesi emprenye edilmiş dekor kağıdının tabaka oluşturması ile elde edilen cephe giydirme levhalarıdır. Compact Laminat cephe kaplama sistemi ile giydirilmiş binalarda, bina yüzeyi ile kaplama tam olarak ayrıldığından, max. düzeyde havalandırma sağlandığı gibi, rutubet, ısı kaybı ve ısı farklılıkları da önlenmiş olur. Geniş renk ve desen seçeneği ile metal ve kompozit türevi diğer giydirme cephe levhalarına oranla daha esnek ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Compact Laminat'ın başlıca özellikleri ; UV ışınlarına karşı dayanıklılık, Atmosfer koşullarına dayanıklılık, Yangına karşı dayanıklılık, darbe, çizilme gibi etkilere karşı fiziksel dayanıklılık, asit yağmuru, hava kirliliği gibi etkilre karşı kimyasal dayanıklılık, renk ve desen zenginliği, bakım ve onarım kolaylığı, ISO 9001 kalite sistemi, sağlığa zararlı madde içermemesi, estetik bir görüntü elde etme imkanı vermesi, Ekonomiklik, İleri teknoloji. 

 

 

 

ACARKENT A44 VİLLASI, İstanbul 2009

  

 

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.