Cam Korkuluk Sistemleri

Cam Korkuluk Sistemleri, mekanlara daha modern ve ferah görünüm kazandırmaktadır. Özellikle merdiven korkulukları, balkon korkulukları ve iç mekan galeri katları korkuluklarında sıkça tercih edilmektedir. 

Sistem çözümlerinde paslanmaz noktasal tutucu rotiller tercih edildiği gibi aluminyum cam tutucular da uygulanmaktadır. Ayrıca döşeme içerisinde gizli kalacak şekilde özel ankraj sistemleri ile de farklı çözümler üretilmektedir. Bina iç ve dış görünümüne camın sadeliği ve şeffaflığı ile şık bir görünüm katmaktadır. Camlar lamine olarak kullanıldığı gibi temperli camlar da kullanılabilir. Farklı malzemelerle, diğer cephe sistemleriyle uyumlu bir detay olanığı sunmaktadır. Klasik korkuluk görümünden oldukça uzaktır. 

Cam Korkuluklar, günümüz yapı mimarisinde sıkça tercih edilmektedir. Kesintisiz bir mekan algısı oluşturmakla birlikte metal görüntüsü istemeyenler için Cam Korkuluk iyi bir çözüm alternatifi sunmaktadır.

 

 

 

 

BOSTANCI MERDİVEN, İstanbul 2011

  

 

 

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.