Cam Bölme Sistemler

Cam Böllme Sistemleri, sadeleştirilmiş ve inceltilmiş tasarım anlayışı ile ekonomik cam çözümleri, maksimum şeffaflık sunmaktadır. Sistem hiçbir düşey metal dikmeye gereksinim duymaz ve 8-12 mm arasındaki farklı cam kalınlıklarına uyum sağlayabilir. Kayar ve pivot menteşeli kapı çeşitlerine uygundur.

Kusursuz ve kesintisiz görsellik için tasarlanmış olan sistem, günümüz modern ofislerinde ferah bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Her sistem ana hatlarıyla taban, tavan, yan profil ve isteğe bağlı olarak dikey kablo kanalından oluşur. İstenilen kısımlarına özel ince kapı profili ile "temperli cam kapı" monte edilerek bütünlük sağlanır. Profil renkleri mat eloksallı olarak stoklarda sürekli mevcut olmakla birlikte istenilen ral renklerine en kısa zamanda elektrostatik toz boya ile boyanabilmektedir.

8-10-12 mm temperli ve rodajlı cam ile görselde sürekliliği sağlarken, cam birleşimlerine özel tasarım polikarbon esaslı 3 mm bağlantı profili kullanılmaktadır. Cam duvar , dayanıklılığını kullanılan kalın temperli cam'dan almaktadır. Sistem, düz ve kavisli imalatlara müsaittir.

 

 

DOĞUŞ PLASTİK YÖNETİM OFİSİ, İstanbul 2012

  

 

Ihlamurkuyu Mah. Mine Sok. No: 2/4 Ümraniye/İSTANBUL  t :+90 216 6100994  f :+90 216 6100640  m: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.